Dream Catcher
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dream Catcher

Catching your dreams
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Какви сте като характер?

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Sanny
Гост




Какви сте като характер? Empty
ПисанеЗаглавие: Какви сте като характер?   Какви сте като характер? Icon_minitimeПон 10 Сеп - 19:14

Казвайтеее Cool
Аз мога да кажа за себе си,че съм голяма шматкааа,постоянно ми е смешно и се хиля на почти всичко,абе въобще шемет,друго,друго амиии....падам си леко срамежлива в някои отношения,мн съм цапната в устата (наследственост от баба ми е!) Very Happy Ииии засега тва се сещам..ааа мн обичам животните и направо побеснявам ако някои мъчи или се гаври с тях! Evil or Very Mad Йони,Диди или другите,които ме познават могат да добавят нещо,ако се сетят иии така Very Happy Аааа и съм професионален злобар! Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Miss Murder
Кралица
Кралица
Miss Murder


Брой мнения : 152
Age : 29
Registration date : 27.06.2007

Какви сте като характер? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви сте като характер?   Какви сте като характер? Icon_minitimeПон 10 Сеп - 20:13

Ти си ЗЛА.Това е хубаво за кралица,де.Особено за такива като нас Very Happy
Искате ли да направим нещо като описание ама за другите?В смисъл не ти да си определяш характера ,а другите какво мислят?
Върнете се в началото Go down
https://dreamcatcher.bulgarianforum.net
Sanny
Гост




Какви сте като характер? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви сте като характер?   Какви сте като характер? Icon_minitimeПон 10 Сеп - 20:17

Емии горе-долу,може да добавите ако някой е пропуснал нещо
Върнете се в началото Go down
Miss Murder
Кралица
Кралица
Miss Murder


Брой мнения : 152
Age : 29
Registration date : 27.06.2007

Какви сте като характер? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви сте като характер?   Какви сте като характер? Icon_minitimeВто 11 Сеп - 8:50

Ние сме лигли,хохохоо.Важното е ,че не сме кифли What a Face
Върнете се в началото Go down
https://dreamcatcher.bulgarianforum.net
Sanny
Гост




Какви сте като характер? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви сте като характер?   Какви сте като характер? Icon_minitimeВто 11 Сеп - 8:52

Даа,слава богу Very Happy Мен ме кефи да съм лигъллл Very Happy
Върнете се в началото Go down
Diddy
Шотландоманка
Шотландоманка
Diddy


Брой мнения : 86
Age : 29
Registration date : 27.06.2007

Какви сте като характер? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви сте като характер?   Какви сте като характер? Icon_minitimeВто 11 Сеп - 8:55

Very Happy Аз съм много характерна Very Happy щото в Алианса да кажем съм адски тиха и .. ъъ.. особена, никога не говоря.. абе воъбще.. а в даскало доста бърборя (особено в часовете), не мога да кажа, че не съм общителна. Иначе в живота - срамежлива съм особено като става въпрос за непознати. Иначе съм злоба. Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.cooly.dir.bg
Miss Murder
Кралица
Кралица
Miss Murder


Брой мнения : 152
Age : 29
Registration date : 27.06.2007

Какви сте като характер? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви сте като характер?   Какви сте като характер? Icon_minitimeВто 11 Сеп - 9:17

И аз така.Като става дума за непознати(е,има изключения де,когато съм разлигавена...:Р) съм срамежлива...иначе съм злоба XD
В алианса предишната учителка не знам как ни издържаше с Юци,голема лигня беше.Ама сега като ни е друг учителя не толкова,щото сме в различни групи.Сега съм била 'тиха'.Как пък не!И не съм nice kid Sad Аз не спирам да говоря ,а в случаите които не говоря правя нещо отделно от това което трябва да правя..много съм примерна...
В училище гледам да мълча горе-долу,ама по английски ми е толкова смешно ,че няма как...не съм кой знае колко общителна,ама както винаги има изключения.
Върнете се в началото Go down
https://dreamcatcher.bulgarianforum.net
Sponsored content





Какви сте като характер? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви сте като характер?   Какви сте като характер? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какви сте като характер?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dream Catcher :: Дъра-Бъра :: Флууд-
Идете на: